Noc kostelů Křesťanské vánoce iBohoslužby.cz Církevní turistika
Bohoslužby o Vánocích Mapa Kostely Podrobné hledání

Církev:

Diecéze:

Okres:

Od: Do: Řazení:

Bohoslužby o Vánocích

Zobrazit v mapě

Kostel24.12.2019
vigilie Slavnosti Narození Páně
25.12.2019
Slavnost Narození Páně
26.12.2019
svátek sv. Štěpána
31.12.2019
sv. Silvestra
01.01.2020
Slavnost Matky Boží Panny Marie
Babice u Lesonic, kostel Nejsvětější Trojice 15:30 10:30 10:30 15:30-adorace 10:30
Bedřichov u Lysic, kostel sv. Mikuláše 20:00 11:00 11:00 9:00 11:00
Benešov u Boskovic, kostel Povýšení sv. Kříže 22:00 10:00 10:00 10:00
Benetice, kostel sv. Marka 22:00 9:30 9:30 9:30
Bítov, kostel sv. Václava 22:00 8:45 8:45
Blažovice, kostel Nejsvětějšího Srdce Páně 21:00 9:15 9:15 16:30 9:15
Blížkovice, kostel sv. Bartoloměje 21:30 10:30 10:30 15:30 10:30
Blučina, kostel Nanebevzetí Panny Marie 15:30 10:30 10:30 17:00 10:30
Bohdalice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 23:00 8:00 8:00
Bohdalov, kostel sv. Vavřince 23:00 10:00 10:00 15:00 10:00
Bohuňov nad Křetínkou, kostel sv. Jiljí 15:00 7:15 7:15 11:00 7:15
Boskovice, kostel sv. Jakuba Staršího 22:00 7:00
9:00
7:00
9:00
16:00 7:00
9:00
Bošovice, kostel sv. Stanislava 20:30 8:00 8:00 15:00 8:00
Brankovice, kostel sv. Mikuláše 22:00 11:00 11:00 17:30 11:00
Bratčice, kostel Nejsvětější Trojice 16:00 10:30 10:30 10:30 10:30
Brtnice, kostel sv. Jakuba 16:00
24:00
10:30 9:30 18:00 10:30
Brumov u Lomnice, kaple Nanebevzetí Panny Marie 17:30
Břeclav, kostel sv. Václava 16:00
22:00
7:45
10:30
7:45
10:30
16:00 7:45
10:30
Březí u Osové Bítýšky, kostel Jména Panny Marie 20:30 8:00 8:00 17:00 8:00
Březník, kostel Nanebevzetí Panny Marie 20:00 9:30 9:30 14:00 9:30
Břežany u Znojma, kostel Zvěstování Páně 22:00 9:00 9:00
Bučovice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 15:30
22:00
8:30 8:30 18:00 8:30
18:00
Budeč, kostel Zvěstování Páně 22:00 18:00
Budišov, kostel sv. Gottharda a Nanebevzetí Panny Marie 22:00 9:00 9:00 18:30 9:00
Budkov, kostel sv. Martina 22:00 11:15 11:15 17:00 11:15
Buková u Protivanova, kaple sv. Josefa 11:00
Bulhary, kostel sv. Jiljí 20:30 9:00 9:00
Bystřice nad Pernštejnem - Vítochov, kostel sv. Michaela archanděla 9:00
Bystřice nad Pernštejnem, kostel sv. Vavřince 16:00
23:00
7:40
9:00
7:40 16:00 7:40
9:00
Cetkovice, kostel sv. Filipa a sv. Jakuba 21:00 10:00 10:00 18:00 10:00
Citonice, kostel sv. Jana a Pavla 20:30 11:00 11:00
Cizkrajov, kostel sv. Petra a sv. Pavla 16:00 11:00 11:00
Čáslavice, kostel sv. Martina 16:00 8:45 8:45 16:00 8:45
Častohostice, kostel sv. Barbory 7:30 7:30 7:30 7:30
Černovice u Kunštátu, kostel Narození Jana Křtitele 17:30 11:00 11:00 11:00
České Křídlovice - Božice, kostel sv. Petra a sv. Pavla 24:00 10:15 10:15
Český Rudolec, kostel Narození Jana Křtitele 22:00 9:30 9:30 18:00 9:30
Čučice, kostel sv. Jakuba Staršího 16:00 11:00 11:00
Dačice, klášterní kostel sv. Antonína Paduánského 10:30 10:30
Dačice, kostel sv. Vavřince 22:00 8:00 8:00 8:00
Dalečín, kostel sv. Jakuba Staršího 24:00 9:45 9:45 9:45
Dalešice, kostel sv. Petra a sv. Pavla 16:00 9:30 9:30 16:00 9:30
Dešná u Dačic, kostel Narození Jana Křtitele 16:00 11:00 11:00 11:00
Dlouhá Brtnice, kostel sv. Václava 22:00 8:30 8:30 15:00 8:30
Dobročkovice, kostel Všech svatých 9:30 9:30 9:30
Dolní Kounice, kostel sv. Petra a sv. Pavla 21:00 7:45 7:45 7:45 7:45
Dolní Loučky, kostel sv. Martina 22:00 9:15 9:15 18:00-adorace 9:15
Domamil, kostel sv. Prokopa 21:00 10:30 10:30 10:30
Domašov u Brna, kostel sv. Vavřince 22:00 8:30 8:30 8:30
Doubravník, kostel Povýšení sv. Kříže 22:00 10:00 10:00 15:00 10:00
Dražovice, kostel Narození sv. Jana Křtitele 21:00 8:00 8:00 15:00 8:00
Drnovice, kostel Nejsvětější Trojice 9:30 9:30 9:30
Drnovice u Vyškova, kostel sv. Vavřince 22:00 8:00 8:00 17:00 8:00
Dukovany, kostel sv. Václava 21:00 8:00 8:00 7:30
Dyjákovice, kostel Archanděla Michaela 16:00 9:30 9:30
Dyjákovičky, kostel sv. Víta 24:00 9:30 17:00
Fryšava pod Žákovou horou, kostel sv. Matouše 16:00 9:00 9:00 16:00 9:00
Habrovany, kostel Nejsvětější Trojice 9:30
Hartvíkovice, kostel sv. Jiljí 21:00 7:30 7:30 14:00 7:30
Havraníky, kostel sv. Cyrila a Metoděje a sv. Linharta 23:00 11:15
Herálec, kostel sv. Kateřiny Alexandrijské 11:00 11:00 11:00
Heraltice, kostel sv. Jiljí 20:00 11:00 11:00 11:00
Heršpice, kostel sv. Matouše 15:30 11:00 7:30 11:00
Heřmanov u Křižanova, kostel sv. Mikuláše 21:00 9:00 9:00 9:00
Hevlín, kostel Nanebevzetí Panny Marie 16:00 16:00
Hlína u Ivančic, kostel sv. Kunhuty 20:30 8:30 8:30 15:00 8:30
Hlohovec, kostel sv. Bartoloměje 22:00 9:00 9:00 16:00 9:00
Hluboké Mašůvky, kostel Navštívení Panny Marie 24:00 9:30 9:30 17:00
Hnanice, kostel sv. Wolfganga 20:00 9:45
Hodějice, kostel sv. Bartoloměje 21:00 11:00 11:00 11:00
Hodonice, kostel sv. Jakuba Staršího 15:00 9:30 9:00
Holubice, kostel sv. Václava 20:30 10:45 10:45 16:00 10:45
Horní Bobrová, kostel sv. Petra a sv. Pavla 22:30 11:00 11:00 18:00 11:00
Horní Bory, kostel sv. Martina 16:00 9:45 9:45-Dolní Bory 16:00 9:45
Horní Břečkov, kostel sv. Klementa 17:00 17:00
Horní Libochová, kaple sv. Ludmily 10:30
Horní Slatina, kostel sv. Jiljí 9:00 7:30 9:00
Horní Štěpánov, kostel sv. Vavřince 22:00 8:30 8:30 16:00 8:30
Horní Újezd u Třebíče, kostel sv. Petra a sv. Pavla 22:00 9:00 9:00 15:30 9:00
Hostim, kostel sv. Františka Serafínského 20:00 11:00 11:00
Hrabětice, kostel sv. Antonína Paduánského 21:00 9:00
Hrádek u Znojma, kostel sv. Petra a Pavla 22:45 11:00 18:30
Hrotovice, kostel sv. Vavřince 22:00 9:30 9:30 9:30
Hrušky, kaple sv. Bartoloměje 7:45 10:00 16:00 7:45
Hrušovany nad Jevišovkou, kostel sv. Štěpána 22:30 10:30 10:30
Hrušovany u Brna, kostel Panny Marie Královny 22:00 11:00
Chlístov u Rokytnice nad Rokytnou, kaple sv. Cyrila a Metoděje 10:30 10:30
Chlum u Třebíče, kostel sv. Václava 24:00 10:00 10:00 10:00
Chudčice, Tři kříže 16:00
Chvalatice, kostel sv. Kříže 7:30 7:30
Chvalkovice, kostel sv. Bartoloměje 20:00 9:30 9:30
Chvalovice, kostel sv. Markéty 16:00 9:30 8:00
Ivančice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 15:00
22:00
7:00
9:00
9:00 16:00 7:00
9:00
Jakubov u Moravských Budějovic, kostel sv. Jakuba Staršího 7:30 7:30 17:00-adorace 7:30
Jamné u Jihlavy, kostel Nalezení sv. Kříže 14:30 8:00 8:00 8:00 8:00
Jámy, kostel sv. Martina 16:00
23:00
8:30 8:30 18:00 8:30
Jaroměřice nad Rokytnou, kostel sv. Markéty 15:00
22:00
7:30
10:30
7:30
10:30
18:00 7:30
10:30
Jaroslavice, kostel sv. Jiljí 21:00 8:00
Jasenice, kostel sv. Klimenta 11:15
Jemnice, farní chrám sv. Stanislava 24:00 8:00
9:45
8:00
9:45
8:30
23:30-adorace
8:00
9:45
Jevišovice, kostel sv. Josefa 22:00 8:00 8:00
Jihlava, kostel sv. Ignáce 8:30 8:30 8:30
Jihlava, kostel sv. Jakuba Většího 16:00
23:00
10:30 10:30 15:00 10:30
Jihlava, kostel sv. Jana Křtitele 8:00 8:00 8:00
Jimramov, kostel Narození Panny Marie 21:30 8:15 8:15 8:15
Jinošov, kostel sv. Petra a sv. Pavla 22:00 8:00 8:00 16:00 8:00
Kdousov, kostel sv. Linharta 22:00 8:00 8:00 14:00 8:00
Ketkovice, kostel sv. Kateřiny Alexandrijské 11:00
Kněžice u Třebíče, kostel sv. Jakuba Staršího 22:00 10:00 8:00 8:00
Knínice, kostel Povýšení Sv. Kříže 9:00
Knínice u Boskovic, kostel sv. Marka 16:30 8:30 8:30 16:00 8:30
Kobeřice u Brna, kostel sv. Jiljí 15:30 11:00 10:30 10:30
Komořany, kostel sv. Barbory 19:30 9:30 9:30 9:30
Koněšín, kostel sv. Bartoloměje 21:00 11:00 11:00 9:30 11:00
Konice u Znojma, kostel sv. Jakuba Staršího 21:30 11:15
Kostelec u Jihlavy, kostel sv. Kunhuty 16:00 7:30 0:00 7:30
Kostelní Myslová, kostel sv. Václava 22:00 10:30 10:30 18:00 10:30
Kostelní Vydří, poutní kostel Panny Marie Karmelské 22:00 8:00
9:30
8:00 23:00 8:00
9:30
Kozlov u Jihlavy, kostel sv. Jana a sv. Pavla 17:00
Krahulov, kostel sv. Petra v okovech 7:00 7:00
Kralice nad Oslavou, kostel sv. Martina 15:30 11:00
Krásné, kostel sv. Václava 10:30
Krásněves, kaple Panny Marie 11:00
Krasonice, kostel sv. Vavřince 22:00 9:30 9:30 15:00 9:30
Krhov u Hrotovic, kostel sv. Jakuba Staršího 20:00 8:00 8:00 8:00
Křenovice, kostel sv. Vavřince 22:00 7:30
9:30
7:30
9:30
15:00 7:30
9:30
Křetín, kostel sv. Jeronýma 22:00 8:30 8:30 16:30 8:30
Křižanov, Kostel sv. Václava 23:00 7:30
10:30
7:30 7:30
10:30
Křižanovice u Bučovic, kostel Nanebevzetí Panny Marie 22:30 9:30 16:00 9:30
Kučerov, kostel sv. Petra a sv. Pavla 16:00 10:00 10:00
Kuchařovice, kostel sv. Floriána 16:00 8:00 8:00
Kunštát na Moravě, kostel sv. Stanislava 22:00 8:00
11:00
8:00 16:00 8:00
11:00
Kuřim, kostel sv. Maří Magdalény 15:00-dětská
22:00
8:00
9:30
8:00
9:30
16:00 8:00
9:30
Ladná, kostel sv. Michala 15:00 9:30 9:30 9:30
Lančov, kostel sv. Maří Magdalény 20:30 11:11
Lanžhot, kostel Povýšení sv. Kříže 15:00
22:00
8:00
10:00
8:00
10:00
16:00 8:00
10:00
Lažánky u Veverské Bítýšky, kostel Nejsvětější Trojice 20:00 7:50 7:50 15:50 17:15
Lednice na Moravě, kostel sv. Jakuba Staršího 22:00 11:15 11:15 15:00 11:15
Lechovice, poutní kostel Navštívení Panny Marie 22:00 8:30 8:30
Lesná, kaple sv. Terezie Veliké 20:30
Letonice, kostel sv. Mikuláše 22:00 9:30 9:30 16:00 9:30
Letovice, klášterní kostel sv. Václava 22:00 10:30 10:30 18:00 10:30
Letovice, kostel sv. Prokopa 16:00
24:00
7:30
9:00
7:30
9:00
17:00 7:30
9:00
Lipník u Hrotovic, kostel sv. Jana Křtitele 22:00 11:00 11:00 11:00
Lipolec, kostel sv. Lamberta 20:30 11:00 11:00 16:30 11:00
Lísek, kostel sv. Mikuláše 21:30 10:30 10:30 18:00 10:30
Litobratřice, kostel sv. Jiří 20:00 9:00
Litohoř, kostel sv. Jana Nepomuckého 17:00 9:00 9:00 9:00
Lomnice, kostel Navštívení Panny Marie 22:00 9:30 9:30 16:00 9:30
Lovčičky, kostel sv. Václava 11:00 11:00
Luka nad Jihlavou, kostel sv. Bartoloměje 21:30 7:45
11:00
7:45 16:00 7:45
11:00
Lukov u Moravských Budějovic, kostel Narození Jana Křtitele 20:00 9:00 9:00 9:00
Luleč, kostel sv. Martina 20:00 10:00 10:00 18:00 10:00
Lysice, kostel sv. Petra a Pavla 15:00
22:00
8:00 8:00 16:00 8:00
Lysovice, kostel Nejsvětějšího Srdce Páně 10:00
Martínkov, kostel Navštívení Panny Marie 20:00 9:30 9:30 16:30 9:30
Mašovice u Znojma, kostel sv. Jana Křtitele 16:30 9:00 9:00 15:00
Matějovec, kostel sv. Oldřicha a sv. Linharta 20:30 11:00 11:00 16:30 11:00
Mělčany u Ivančic, kostel Nanebevzetí Panny Marie 9:15
Měnín, kostel sv. Markéty 21:00 9:00 9:00 16:00 9:00
Měřín, kostel sv. Jana Křtitele 22:00 7:45
9:15
7:45
9:15
17:00 7:45
9:15
Milešovice, kaple sv. Anny 11:00
Milonice, kostel sv. Petra a Pavla 16:30 8:00 8:00 17:30 8:00
Milovice u Mikulova, kostel sv. Osvalda 16:00
Modřice, kostel sv. Gotharda 22:00 9:30 9:30 15:30 9:30
Mohelno, kostel Všech svatých 19:30 9:30 9:30 9:00
Moravany u Brna, kostel sv. Václava 22:30 9:00 9:00 19:00 9:00
Moravec, kostel Povýšení svatého Kříže 21:00 9:30 9:30 16:30 9:15
Moravská Nová Ves, kostel sv. Jakuba Staršího 22:30 9:15 9:00 17:30 9:15
Moravské Budějovice, Dům sv. Antonína 9:00 9:00 16:00 9:00
Moravské Budějovice, kostel sv. Jiljí 16:00
22:00
7:30
10:30
7:30
10:30
18:00 7:30
10:30
Moravské Knínice, kostel sv. Markéty 11:00 11:00 11:00
Moravské Křižánky, kostel Panny Marie Pomocnice 24:00
Moravský Žižkov, kostel Panny Marie Vítězné 21:00 9:00 9:00 9:00
Moutnice, kostel sv. Jiljí 16:00
21:30
7:30
10:30
7:30
10:30
16:00 7:30
10:30
Mrákotín u Telče, kostel sv. Jiljí 21:00 7:30 7:30 17:00 7:30
Myslibořice, kostel sv. Lukáše 9:00 9:00-z?mek 9:00-z?mek
Náměšť nad Oslavou, kostel sv. Jana Křtitele 16:00
24:00
9:00 9:00 16:00 9:00
Nebovidy, kostel sv. Kříže 14:45 14:45
Nedvědice, kostel sv. Kunhuty 20:00 8:30 8:30 8:30
Němčany, kostel sv. Antonína 21:00 11:00 11:00 11:00
Nemochovice, kostel sv. Floriána 9:30
Nemotice, kostel sv. Václava 22:00 11:00 11:00
Neslovice, kostel Narození Panny Marie 22:00 10:30 10:30 16:00 10:30
Netín, poutní kostel Nanebevzetí Panny Marie - pouť k Panně Marii Netínské 21:00 8:00 8:00 8:00 8:00
Nevojice, kostel sv. Mikuláše 17:00 10:00 10:00 10:00 10:00
Nížkovice, kostel sv. Kunhuty 21:00 9:30 9:30 9:30
Nosislav, kostel sv. Jakuba Staršího 22:00 8:00 8:00 15:00 8:00
Nová Říše, kostel sv. Petra a sv. Pavla 24:00 8:00
11:00
8:00
11:00
15:00 8:00
11:00
Nové Hvězdlice, kostel sv. Jakuba 17:00 8:15 8:15 8:15
Nové Město na Moravě, kostel sv. Kunhuty 16:00 7:30
9:00
7:30
9:00
17:00 7:30
9:00
Nové Sady u Písečného, kostel sv. Oldřicha 18:00 9:30 9:30
Nové Syrovice, kostel sv. Cyrila a Metoděje 21:30 9:00 9:00 17:00 9:00
Nové Veselí, kostel sv. Václava 21:00 8:00 8:00 17:00 8:00
Obyčtov, kostel Navštívení Panny Marie 20:30 10:00 10:00 8:00 10:00
Okříšky, kostel Jména Panny Marie 22:00 9:30 9:30 9:30
Olbramkostel, kostel Nanebevzetí Panny Marie 20:00 10:15 10:15 15:00
Olešná na Moravě, kostel sv. Maří Magdalény 16:00 10:00 10:00 16:30 10:00
Olešnice na Moravě, kostel sv. Vavřince 14:30
22:00
8:00 8:00 17:30 8:00
Olší u Tišnova, kostel sv. Jiří 16:00 8:00 8:00 8:00
Omice, kostel sv. Jakuba Staršího 7:45 7:45
Opatov u Třebíče, kostel sv. Bartoloměje 20:30 8:00 10:00 10:00
Opatovice u Rajhradu, kostel sv. Karla Boromejského 16:00 9:30 9:30 9:30
Ořechov-Ronov, kaple sv. Antonína 20:30 11:00 10:00 11:00
Ořechov u Brna, kostel sv. Jiří 17:00 8:00 8:00 8:00 8:00
Ořechov u Brna, kostel Všech svatých 21:30 9:15 16:00 9:15
Osiky, poutní kaple sv. Stanislava 11:00
Oslavany, kostel sv. Mikuláše - pouť k Panně Marii Karmelské 22:00 9:30
15:00-u jesli?ek
9:30 14:00 9:30
Oslnovice, kostel Nejsvětějšího Srdce Páně 9:00
Osová Bítýška, kostel sv. Jakuba Staršího 22:00 9:30 9:30 15:30 9:30
Ostrov nad Oslavou, kostel sv. Jakuba Staršího 15:30 8:30 8:30 9:00 8:30
Ostrovačice, kostel sv. Jana Křtitele a sv. Václava 20:30 7:45 7:45 15:00 7:45
Otnice, kostel sv. Aloise a sv. Havla 22:00 9:30 9:30 16:00 9:30
Palupín, kostel sv. Václava 9:45
Panské Dubenky, kostel Zjevení Páně 20:00
Pavlice, kostel sv. Filipa a sv. Jakuba 21:00 9:30 9:30
Pavlov u Radostína nad Oslavou, kostel sv. Filipa a sv. Jakuba 16:00 9:30 9:30 15:45 9:30
Pavlov u Stonařova, kostel sv. Víta 21:00 9:30 9:30 15:00 9:30
Plenkovice, kostel sv. Vavřince 22:00 9:00 9:00 16:00
Podbřežice, kostel sv. Petra a sv. Pavla 10:45 10:45
Podivín, kostel sv. Petra a sv. Pavla 11:00 11:00 16:00 11:00
Podolí u Brna, kostel sv. Jana Nepomuckého 22:00 9:00 9:00 16:00 9:00
Polánka u Moravského Krumlova, kaple Narození Panny Marie 11:00
Popelín, kostel sv. Petra a sv. Pavla 11:00 11:00
Poštorná, kostel Navštívení Panny Marie 24:00 9:15 9:45 16:30 9:45
Pozořice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 15:00
22:00
7:30
9:15
7:30
9:15
18:00 7:30
9:15
Prace, kostel Povýšení sv. Kříže 20:00 10:30 10:30 10:30
Práče, kostel Neposkvrněného početí Panny Marie 24:00 9:30
Pravlov, kostel Navštívení Panny Marie 19:00
Prosetín, kostel sv. Markéty 21:00 8:00 8:00 15:00 8:00
Prosiměřice, kostel sv. Jiljí 22:00 8:00
Protivanov, kostel Narození Panny Marie 16:00
23:00
8:00
11:00
8:00 18:00 8:00
11:00
Prštice, kaple sv. Jana Nepomuckého 10:30 10:45
Předín, kostel sv. Václava 21:30 11:00 11:00 11:00
Předklášteří, kostel Nanebevzetí Panny Marie - pouť ke sv. Anežce České 22:00 10:15 10:15 15:00 10:15
Přibyslavice u Třebíče, poutní kostel Narození Panny Marie 16:00 8:00 8:00 17:00 8:00
Přítluky, kostel sv. Markéty 9:00
Přízřenice, kostel sv. Markéty 15:30 17:30 17:30
Puklice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 9:30 9:30 9:30
Pyšel, kostel sv. Barbory 20:30 10:30 10:30 17:00 10:30
Radešínská Svratka, kostel sv. Václava 23:00 8:30 8:30 15:00 8:30
Radkov u Telče, kostel sv. Bartoloměje 21:00 9:00 9:00 15:00 9:00
Radkovice u Hrotovic, kostel sv. 14 Pomocníků 16:00 11:00 11:00 11:00
Radostice, kostel sv. Šimona a Judy 10:30
Radostín nad Oslavou, kostel sv. Bartoloměje 22:00 7:45
11:00
7:45 24:00 11:00
17:00
Rajhrad, kostel Božského Srdce Páně 20:00 9:00 9:00 16:30 9:00
Rajhrad, kostel Povýšení sv. Kříže 11:00 11:00 17:00 11:00
Rajhrad, kostel sv. Petra a sv. Pavla 22:00 8:00 8:00 8:00
Rakvice, kostel sv. Jana Křtitele 21:00 9:00 9:00
Rancířov, kostel Nanebevzetí Panny Marie 16:30 16:30 16:30
Rančířov, kostel sv. Petra a sv. Pavla 23:00
Rašov, kostel sv. Jakuba Staršího 20:00 11:00 11:00
Rašovice u Bučovic, kaple sv. Cyrila a Metoděje 9:30
Rokytnice nad Rokytnou, kostel Narození Jana Křtitele 16:00
21:00
8:00 8:00 16:00
23:55-adorace
10:30
Rosice u Brna, kostel sv. Martina 22:00 9:15 9:15 9:15
Rostěnice, kostel sv. Cyrila a Metoděje 8:00
Rouchovany, kostel Nanebevzetí Panny Marie 23:00 11:00 11:00 10:30
Rousínov-Královopolské Vážany, kostel sv. Filipa a Jakuba 8:00
Rousínov, kostel sv. Maří Magdalény 22:00 16:00 8:00
Rousínov, kostel sv. Václava, Rousínovec 15:30 9:30 9:30
Rovečné, kostel sv. Martina 16:00 9:30 9:30 14:30-ekum. boh. 9:30
Rozhraní, kostel Povýšení sv. Kříže 21:00 11:00 11:00 15:30 11:00
Rozseč nad Kunštátem, kaple sv. Antonína Paduánského 24:00 10:45
Rozseč u Třešti, kostel Nejsvětějšího Srdce Páně 22:00 11:00 11:00 11:00
Rozsochy, kostel sv. Bartoloměje 16:00 9:15 9:15 9:15
Rožná, kostel sv. Havla 17:30 7:45 7:45 15:00 7:45
Ruda u Velkého Meziříčí, kostel sv. Jiljí 22:00 8:00 8:00 17:00 8:00
Rudíkov, kostel sv. Petra a sv. Pavla 11:00 11:00 9:00 11:00
Růžená, kostel sv. Maří Magdalény 20:30 10:45 10:00 0:00 10:45
Řeznovice, kostel sv. Petra a sv. Pavla 22:00 9:00-latinsky
11:00
9:00-latinsky
11:00
Říčany u Brna, kostel sv. Petra a sv. Pavla 16:00 9:00 9:00 9:00
Sebranice u Boskovic, kostel Nanebevzetí Panny Marie 16:30 9:30 9:30 17:00 9:30
Sedlec u Náměště nad Oslavou, kaple sv. Anny 11:00
Slavkov u Brna, kostel Vzkříšení Páně s kaplí sv. Jakuba 15:30
22:30
9:00 9:00 16:00 9:00
18:00
Slavkovice, poutní kostel Božího milosrdenství 21:00 10:30 10:30 16:00
Slavonice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 22:00 8:00 8:00 23:00-kaple fara 8:00
Slup, kostel Jména Panny Marie 24:00
Sněžné na Moravě, kostel sv. Kříže 20:30 10:30 10:30
Sokolnice, kaple Povýšení svatého Kříže 24:00 7:45 7:45 7:45
Stálky, kostel Nanebevzetí Panny Marie 16:00
Stará Říše, kostel Všech svatých 22:00 9:30 9:30 15:00 9:30
Staré Hobzí, kostel Nanebevzetí Panny Marie a sv. Ondřeje 21:00 9:30 9:30 9:30
Starý Petřín, kostel Stětí sv. Jana Křtitele 20:00 10:20 10:20
Stařeč, kostel sv. Jakuba Staršího 21:30 10:30 10:30 17:30 10:30
Stonařov, kostel sv. Václava 22:30 8:15 8:15 16:30 8:15
Strachotice-Micmanice, kaple sv. andělů 8:00
Strachotice, kostel sv. Jiří 16:00 8:00
Strážek, kostel sv. Šimona 19:30 8:00 8:00 8:00
Střelice u Brna, klášter 16:00 8:15 8:15 16:00 8:15
Střelice u Brna, kostel Nejsvětější Trojice 22:00 7:00
10:00
7:00
10:00
17:00 7:00
10:00
Střítež, kostel sv. Marka 15:00
Střížov u Jihlavy, kostel sv. Jana Křtitele 21:00 9:00 8:00 17:00 9:00
Střížov u Třebíče, kostel sv. Jiljí 15:30 9:15 9:15 9:15
Studená, kostel sv. Prokopa 22:00 8:00 8:00 16:00 8:00
Sulíkov, kostel sv. Maří Magdalény 16:30 9:45 9:45 9:45 9:45
Sulkovec, kostel sv. Havla 11:15 11:15 11:15
Svatoslav u Tišnova, kostel Nanebevzetí Panny Marie 18:00 11:00 11:00 11:00
Svitávka, kostel sv. Jana Křtitele 16:30 11:00 11:00 11:00
Syrovice, kostel sv. Augustina 21:00 8:30 8:30 15:00 8:30
Šafov, kostel sv. Bartoloměje 11:25 11:25
Šaratice, kostel sv. Mikuláše 21:00 9:00 9:00 17:00 9:00
Šatov, kostel sv. Martina 24:00 9:45
Šebkovice, kostel sv. Maří Magdalény 15:30 8:00 8:00 8:30 10:30
Šlapanice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 16:00
21:30
7:00
8:45
7:00
8:45
15:00 7:00
8:45
18:30
Štěpánov nad Svratkou, kostel sv. Petra a sv. Pavla 19:30 10:00 10:00 10:00
Štítary na Moravě, kostel sv. Jiří 22:00 7:30 17:00
Šumná, kostel sv. Ducha 16:00 11:15
Tasov, kostel sv. Petra a sv. Pavla 24:00 10:30 8:00
10:30
17:00 10:30
Tasovice, kostel sv. Klementa Marie Hofbauera 22:00 11:00
Telč-Staré Město, kostel Matky Boží - pouť k Panně Marii Staroměstské 10:30 10:30
Telč, kostel Jména Ježíš 23:00 7:30
9:00
9:00 17:00 7:30
9:00
Telnice, kostel sv. Jana Křtitele 16:00
22:00
9:00 9:00 16:00 9:00
Těšetice, kostel Nejsvětější Trojice 16:00
Tišnov, kostel sv. Václava 16:00
24:00
6:35
8:45
18:30
6:35
8:45
17:00 6:35
8:45
18:30
Trnava u Třebíče, kostel sv. Petra a Pavla 16:00 8:00 8:00 8:00
Troubsko, kostel Nanebevzetí Panny Marie 16:00
22:00
7:30
9:00
7:30
9:00
15:30 7:30
9:00
Třebětice u Dačic, kostel sv. Václava 9:15 9:15 14:30 9:15
Třebíč-Jejkov, kostel Proměnění Páně 22:30 7:30
9:00
7:30
9:00
17:00 7:30
9:00
Třebíč-město, kostel sv. Martina 16:00
20:30
8:00
10:30
18:00
8:00
10:30
7:15
23:00
8:00
10:30
18:00
Třebíč-Sokolí, kaple Nejsvětějšího Srdce Páně 8:30
Třebíč-zámek, bazilika sv. Prokopa a Panny Marie 22:00 7:00
10:00
7:00
10:00
16:00 7:00
10:00
Třešť, kostel sv. Kateřiny Sienské 18:00 18:00 18:00
Třešť, kostel sv. Martina 22:00 0:00
9:00
8:00 0:00 0:00
9:00
Tvarožná, kostel sv. Mikuláše 23:00 7:45
10:45
7:45
10:45
15:00 7:45
10:45
Tvrdonice, kostel sv. Mikuláše 16:00
22:00
10:30 10:30 16:00 10:30
Týnec, poutní kostel Stětí sv. Jana Křtitele - pouť k Panně Marii Pomocnici 10:45 8:00 8:00 10:45
Uhřínov u Velkého Meziříčí, kostel Povýšení sv. Kříže 16:00 11:00 11:00 8:00 11:00
Újezd u Brna, kostel sv. Petra a Pavla 21:00 8:00
11:00
8:00
11:00
17:00 8:00
11:00
Únanov, kostel sv. Prokopa 21:00 8:00 8:00 15:00
Unín, kostel sv. Petra a sv. Pavla 15:30 8:00 8:00 14:30 8:00
Unkovice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 11:00 11:10 11:00
Urbanov, kostel sv. Jana Křtitele 23:00 10:30 10:30 9:00 10:30
Valeč u Hrotovic, kostel Povýšení sv. Kříže 20:00 8:00 8:00 17:00 8:00
Valtice, kostel Nanebevzetí Panny Marie 22:30 10:30 10:30 16:00 10:30
Valtrovice, kostel sv. Jana Křtitele 11:00
Vážany nad Litavou, kostel sv. Bartoloměje 20:00 7:30 7:30 7:30
Velešovice, kostel sv. Barbory 11:00 11:00
Velká Bíteš, kostel sv. Jana Křtitele 15:30
22:00
8:00
9:30
8:00
9:30
17:00 8:00
9:30
Velké Bílovice, kostel Narození Panny Marie 22:30 7:30
10:30
7:30
10:30
14:00 7:30
10:30
Velké Meziříčí, kostel sv. Mikuláše 16:00
23:00
7:30
9:00
10:30
18:00
7:30
9:00
16:00 7:30
9:00
10:30
18:00
Velký Beranov, kaple sv. Anny 9:30
Velký Újezd u Jemnice, kaple Povýšení sv. Kříže, Domov sv. Anežky 9:00 9:00 16:00 9:00
Velký Újezd u Jemnice, kostel sv. Petra a sv. Pavla 24:00 9:45 9:45 16:00 9:45
Veverská Bítýška, kostel sv. Jakuba 22:00 10:00 10:00 17:00 10:00
Veverské Knínice, kostel sv. Mikuláše 22:00 10:30 16:30 10:30
Vílanec, kostel sv. Jakuba Staršího 11:00 11:00 11:00
Vísky u Letovic, kostel sv. Michaela archanděla 16:00 8:00 8:00 16:00 8:00
Vladislav, kostel Nejsvětější Trojice 17:00 8:00 8:00 8:00 8:00
Vojkovice, kostel sv. Vavřince 11:00 11:00 11:00
Volfířov, kostel sv. Petra a sv. Pavla 22:00 9:30 9:30 18:00 9:30
Vranov nad Dyjí, kostel Nanebevzetí Panny Marie 24:00 9:15 9:15
Vratěnín, kostel sv. Jakuba Staršího 16:00 7:30 7:30
Vrbovec, kostel sv. stětí Jana Křtitele 11:00 11:00
Výčapy, kaple sv. Cyrila a Metoděje 18:00 11:00 11:00
Vyskytná nad Jihlavou, kostel sv. Vavřince 11:00 15:00 11:00
Vysočany, kostel sv. Cyrila a Metoděje 21:30 9:30 9:30 17:00 9:30
Vysoké Popovice, kostel sv. Jana Křtitele 15:00
20:00
9:00 8:00 14:00 9:00
Vysoké Studnice, kostel Nejsvětější Trojice 20:00 11:00 11:00 17:00 11:00
Zaječí, kostel sv. Jana Křtitele 19:15 15:30
Zbraslav u Brna, kostel sv. Jiljí 24:00 11:00 11:00 17:45 11:00
Zbýšov u Brna, kostel sv. Martina 20:30 8:00 8:00 8:00
Zhoř u Jihlavy, kostel sv. Markéty 16:00 9:15 9:15 9:15 9:15
Znojmo-Hradiště, kostel sv. Hippolyta, klášter křižovníků 22:00 10:30 10:30 10:30
Znojmo-Louka, kostel sv. Václava 21:30 8:00 8:00 16:00
Znojmo-Mramotice, kostel Panny Marie Bolestné 11:00 11:00
Znojmo-Načeratice, kostel Panny Marie Bolestné 8:00
Znojmo-Popice u Znojma, kostel sv. Zikmunda 20:00
Znojmo-Přímětice, kostel sv. Markéty 22:00 9:30 9:30
Znojmo, kostel sv. Alžběty 11:00 11:00
Znojmo, kostel sv. Kříže 16:00
22:00
8:00
10:00
8:00
10:00
17:00
Znojmo, kostel sv. Michala 18:00 18:00
Znojmo, kostel sv. Mikuláše 15:00
24:00
9:00 9:00 15:00
Zvole nad Pernštejnem, kostel sv. Václava 21:30 10:45 10:45 16:30 10:45
Žatčany, kostel Nejsvětější Trojice 16:00 9:30 9:30 15:30 9:30
Žďár nad Sázavou - Zelená hora, poutní kostel sv. Jana Nepomuckého 23:00
Žďár nad Sázavou, bazilika Nanebevzetí Panny Marie 21:00 9:00 9:00 9:00
Žďár nad Sázavou, kostel sv. Prokopa 16:00
22:00
7:30
10:30
18:00
7:30
10:30
16:00 7:30
10:30
18:30
Žďárec, kostel sv. Petra a sv. Pavla 20:00 10:45 10:45 10:45
Žďárná, kostel sv. Bartoloměje 16:00 8:00 8:00 8:00
Želešice, kostel Neposkvrněného početí Panny Marie 17:00 10:30 10:30 10:30
Želetava, kostel sv. Michaela archanděla 16:00 8:00 8:00 15:00 8:00
Žernůvka, kaple Panny Marie Bolestné 20:00 10:00 10:00 10:00 10:00
Židlochovice, kostel Povýšení svatého Kříže 24:00 9:30
18:00
9:30
18:00
15:00 9:30
18:00

Celkem kostelů: 383

Celkem bohoslužeb: 1603